

Днес, с учениците от V „б“ се проведе интересен и забавен ,, Урок по вежливост“. Наш гост бе госпожа Камелия Иванова. Всички заедно си припомнихме вежливите думи и фрази. Разсъждавахме и върху поговорката „Добрата дума – порти отваря „. Разгледахме и интересни образователни материали, с които стигнахме до извода, че трябва да приемаме различните от нас. Изработихме и постер с вежливи думи както и проекти с поговорки за доброто.
Facebook Comments