

Повод за гордост и удовлетворение! На тазгодишната Зелена олимпиада имаме национален първенец! Шестокласничката Божена Георгиева от Четвърто основно училище в гр. Монтана спечели първо място и един от трите таблета, като победи всички свои връстници от цяла България. Темата за рециклирането и опазването на природата често присъства в часовете по природни науки в нашето училище. Гордеем се с нашата малка шампионка!
https://www.facebook.com/451476861552801/posts/5963672696999829/

rpt

Facebook Comments