

Всички си спомняме колко хубаво и вълнуващо е преди началото на учебната година да напълним новите си раници с тетрадки, несесери и химикалки, с току що разпечатани цветни моливи. Убедени, че всяко едно дете има право на такива спомени, независимо от социалното си положение, представители на Фондация „Достойнство“, съвместно с ученическия съвет на IV ОУ „Иван Вазов„ гр. Монтана, дариха на нуждаещите се деца от училището ни пълни раници не само с пособия, но и с вяра в доброто и съпричастността!
Facebook Comments