

На 04.05.26г. в часа на класа, с учениците от 5.б и 5.в клас на Четвърто ОУ ,,Иван Вазов“ се проведе здравна беседа. Мед. фелдшер Даниела Иванова, съвместно с класните ръководители г-жа Цветелина Илиева и г-жа Ана Севденова, поканиха специалистите от ОбСНВ-Монтана Даяна Илиева и Клавдия Илиева, които поднесоха полезна и интересна информация на учениците на тема ,,Въздействието от употребата на енергийни напитки , райски газ , вейп‘‘ . Учениците научиха за вредата от тяхното използване , като взеха и активно участие в събеседването .Чрез дискусии и примери от ежедневието научиха как да разпознават рисковете, за да не се превърнат в зависимости и да правят по-здравословни избори.
Facebook Comments