

Днес, 27.11.2020г. , IV ОУ ,,Иван Вазов“-Монтана, получи интересен пакет.
Наши петокласници са отличени във Втори Национален конкурс за рисунка в град Бургас- ,,Моите приятели животните“.
Наградите са : Първо място на Никол Димитрова от V “б“ клас;Трето място за Мила Йорданова от V “в“ клас и Специална награда на журито за Лъчезар Любенов от V “а“ клас. Техният ръководител Таня Василева също бе отличена с грамота.
Поздравления за учениците и още много успехи!
Facebook Comments